Wirtualny Charytatywny Bieg Walentynkowy – 13-20.02.2020 r.

13 lutego br. uczennice z koła Tuptaków, wraz z opiekunem p. Aliną Bielec wzięły udział w Wirtualnym Charytatywnym Biegu Walentynkowym. Bieg wirtualny ponieważ mógł odbywać się w każdym miejscu na świecie. To serduszkowy bieg wirtualny nie tylko dla zakochanych. To propozycja dla wszystkich, którzy chcieli spędzić aktywnie chociaż kilkanaście minut. Miłosny Charytatywny Bieg Walentynkowy to wspaniały sposób na zadbanie o swoją kondycję i zdrowie oraz pomoc małym serduszkom. Zebrane bowiem w tej akcji pieniądze (50% kwoty wpisowego) trafić ma do podopiecznych Fundacji SERCE DZIECKA, która zajmuje się ratowaniem i leczeniem najmniejszych serduszek. Nam się udało pobiegać w pięknej słonecznej pogodzie, a cudne medale wynagrodziły zimny wiatr i zmęczenie.