WOŚP 2019

13. stycznia 2019 r. uczniowie naszej „Jedyneczki” wzięli udział w 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który w tym roku miał miejsce w sali widowiskowej Powiatowego Zespołu Szkół w Lędzinach. Uczniowie wraz z rodzicami, nauczyciele oraz pozostali pracownicy szkoły z dużym zaangażowaniem włączyli się w zbiórkę pieniążków „na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”. Zebrana suma pieniędzy w wysokości 781,19 zł. oraz przygotowane fanty rzeczowe na loterię fantową przeprowadzoną podczas finału zasiliły konto WOŚPU o łączną sumę 1631,19 zł. Jeszcze raz dziękujemy bardzo wszystkim darczyńcom!

Nasi uczniowie, jak co roku, włączyli się również w przygotowanie programu artystycznego prezentowanego podczas finału WOŚP. Na scenie można było zobaczyć Antka Ścierskiego w świetnym wykonaniu „Zimnego drania”, niezwykle utalentowanego Kamila Skrzyniarza w utworze Zbigniewa Wodeckiego „Zacznij od Bacha” oraz rewelacyjnie śpiewającą Weronikę Bąk w przebojach „Chałupy welcome to” oraz „Konik na biegunach”.

Dziękujemy wszystkim uczniom oraz nauczycielom zaangażowanym w tegoroczną akcję charytatywną WOŚP.