Dzień Babci i Dziadka w 2a

Pasowanie na czytelnika w 1c

21 stycznia uczniowie klasy 1c byli z wizytą w szkolnej bibliotece. Panie bibliotekarki opowiedziały dzieciom jak należy dbać o książki i jak korzystać ze szkolnej biblioteki. Odbyło się też uroczyste ślubowanie, po którym każdy dostał upominek w postaci książki. Od tego momentu uczniowie klasy 1c mogą już samodzielnie wypożyczać książki.

Podsumowanie roku klasy 1b

Przez ostatnie miesiące wiele się działo… warto podsumować ostatnie miesiące roku 2021.
Bawiliśmy się świetnie, uczyliśmy się pilnie, poznawaliśmy świat przyrody i odkrywaliśmy nasze talenty.

Wigilijka w 2a

Klasowa wigilia w 2b

Klasowa wigilia już za nami. W tym roku uczniowie klasy 2b wykonali papierowe ekologiczne torby na prezenty, własnoręcznie wykonali bożonarodzeniowe obrusiki. Oprócz tradycyjnego śpiewania kolęd i pastorałek ze śpiewników, był taniec z szarfami. Wigilię klasową uświetnił występ Zosi.