Zajęcia edukacyjne z przedmiotu „Edukacja prawna”

W maju 2021 r. dobiegła końca innowacja pedagogiczna z przedmiotu „Edukacja prawna”. Chętni uczniowie z klas ósmych mieli możliwość przez osiem miesięcy uczestniczyć w dodatkowych zajęciach pozalekcyjnych. Podczas spotkań zostały poruszone zagadnienia z prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa administracyjnego oraz z prawa karnego. Dodatkowo została przedstawiona oferta darmowych zajęć prowadzonych przez Młodzieżowy Uniwersytet Prawa, który prowadzi specjalne warsztaty dla dzieci i młodzieży. Na ostatnich zajęć uczniowie napisali test, podczas którego sprawdzili poziom swojej wiedzy. Najwyższą liczbę punktów zdobyła uczennica z klasy 8B Aleksandra Kaczmarczyk, natomiast wyróżnienie – Paulina Noras z kl. 8c. Wszystkim uczestnikom spotkań bardzo dziękuję za duże zaangażowanie, wysoką frekwencję oraz gratuluję wysokich wyników. Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego zostaną wręczone dyplomy za udział w zajęciach oraz nagrody dla osób, które najlepiej napisały test.