Zajęcia kynologiczne „Przybij łapkę” dla czwartoklasistów

27 kwietnia 2018 r., w ramach obchodów Dnia Ziemi, p. Edyta Kaczmarczyk i p. Joanna Otkowicz-Kmiecik zorganizowały kolejne spotkanie z psem. Tym razem uczestniczyli w nich przedstawiciele klas czwartych, zaś w szkole pojawił się młodziutki golden retriever „Joszko”. Najpierw p. Edyta podzieliła się swoimi doświadczeniami związanymi z posiadaniem pierwszego czworonoga, a później p. Asia omówiła niektóre zagadnienia, które powinien wiedzieć każdy miłośnik psów. Czwartoklasiści dowiedzieli się m.in. jakich produktów nie powinien jeść ich ulubieniec, jak kreatywnie bawić się z psem oraz poznali podstawowe zasady związane ze szkoleniem psów. „Joszko” zaprezentował mały pokaz sztuczek, a na koniec odbyła się mała sesja fotograficzna z głównym bohaterem zajęć.