Zbiórka nakrętek

Z przyjemnością informujemy uczniów oraz rodziców, że nasza szkoła przyłączyła się charytatywnie do ruchu „Rycerze Oliwii z SMA”.
Celem akcji jest zebranie kwoty blisko 10 mln złotych dla chorej na porażenie mięśniowe (rodzaj SMA1) kilkumiesięcznej dziewczynki.
Szkoła przekazała już 14 worków nakrętek, które zostały przyniesione przez naszych uczniów i pracowników. W ten sposób każdy darczyńca stał się rycerzem Oliwii. Pieniądze ze sprzedaży nakrętek zasilą konto bankowe dziewczynki, która wymaga jak najszybszego specjalistycznego leczenia genowego, a potem żmudnej terapii rehabilitacyjnej.
Jest nam tym bardziej miło, ponieważ do zbiórki przystępuje coraz więcej placówek oświatowych, firm, instytucji w ramach wyzwania – challenge, a w mediach zaczynają ją popierać znane z show businessu osoby.
Organizatorzy wierzą, że z taką armią walecznych serc, rycerzom uda się pokonać SMokA..

Nakrętki można przynosić do szkoły w terminie 5-9.10.2020 r.

Ostatnie zdjęcie to mała ściąga, co możemy zbierać jako zakrętki.