comenius w sp1COMENIUS w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Lędzinach

Prawa autorskie

Właścicielem strony internetowej jest Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1, z siedzibą przy ul. Paderewskiego 5 w Lędzinach.

Zawartość strony internetowej

Wszelkie prawa do całej zawartości strony internetowej są zastrzeżone. Strona zawiera elementy chronione prawem autorskim oraz inne oryginalne materiały. Użytkownik ma prawo do pobierania oraz drukowania całych stron lub fragmentów serwisu pod warunkiem nienaruszania praw autorskich. Żadna część strony nie może być w celach komercyjnych kopiowana w całości lub części, transmitowana elektronicznie lub w inny sposób, modyfikowana, linkowana lub wykorzystywana - bez uprzedniej pisemnej zgody właściciela strony internetowej.

Znaki handlowe

O ile nie zostało inaczej zapisane, wszystkie znaki handlowe na niniejszej stronie są zastrzeżone.

Ostatnie artykuły