Gra miejska „Św. Jan Paweł II naszym Przewodnikiem”

Z okazji 97 rocznicy urodzin św. Jana Pawła II Wydział Katechetyczny Kurii Metropolitalnej oraz stypendyści Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” zorganizowali w sobotę 20 maja szóstą już edycję gry miejskiej: „Św. Jan Paweł II naszym Przewodnikiem”.

„Podczas Gry uczestnicy pod opieką dorosłej osoby pokonywały wyznaczoną trasę, docierając do wyznaczonych punktów, gdzie odpowiadały na postawione pytania lub wykonywały zadania sprawnościowe. W ramach przygotowania należało przeczytać wyznaczoną literaturę lub obejrzeć filmy, gdyż Grę kończył test wiedzy na temat życia Jana Pawła II oraz objawień fatimskich”.

W kategorii klas 1-3 nasza szkoła zajęła wszystkie 3 miejsca. Dzieci przygotowywane zostały pod kierunkiem Siostry Anety.