Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców klas 7-8

Wspaniała walka drużyny SP1 w Lędzinach zakończona drugim miejscem!

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców klas 7-8, zorganizowane przez Szkołę Podstawową w Bojszowach, przyniosły wielkie emocje i niesamowitą rywalizację. Nasza drużyna, reprezentująca szkołę, wzięła udział w turnieju z dużym zaangażowaniem i determinacją, co zaowocowało zajęciem zaszczytnego drugiego miejsca.

Skład drużyny SP1 Lędziny był solidną i zgraną ekipą, gotową do walki o zwycięstwo na każdym kroku. W składzie znaleźli się:

Michał Kowalczyk (kapitan)
Paweł Mańka (bramkarz)
Krzysztof Walasek
Szymon Lis
Antoni Ścierski
Tomasz Urbańczyk
Patryk Klemens
Łukasz Strauch
Szymon Kościelniak
Jan Kołodziejczyk
Dominik Prytuła

Nasi zawodnicy wykazali się nie tylko umiejętnościami sportowymi, ale również charakterem i determinacją.

Chcielibyśmy złożyć serdeczne gratulacje wszystkim zawodnikom za zaangażowanie, wysiłek, podczas zawodów.

Dziękujemy również panu Adamowi Szymańskiemu, który wspierał naszą drużynę na każdym etapie przygotowań i podczas trwania turnieju.

Gratulujemy!