Mamy kolejne sukcesy sportowe naszych uczniów. 18 i 19 grudnia 2023 r. odbyły się w naszej szkole Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt i chłopców rocznik 2009-2010. Gościliśmy drużyny z SP1 i Sp2 z Imielina oraz z SP3 Lędziny. Koszykarki i koszykarze wygrali wszystkie mecze i po zaciętej walce zajęli pierwsze miejsca, tym samym kwalifikując się do zawodów rejonowych. Skład drużyny dziewcząt: Paulina Spyra, Anna Stolecka, Martyna Staniszewska, Kinga Stachoń, Julia Drabek, Martyna Kluska, Roksana Morkisz, Lena Stępień, Antonina Oleś, Emilia Arndt, Liliana Bajorek. Skład drużyny chłopców: Antoni Ścierski, Michał Kowalczyk, Paweł Mańka, Krzysztof Walasek, Jan Kołodziejczyk, Łukasz Strauch, Tomasz Urbańczyk, Szymon Lis, Patryk Klemens, Miłosz Czech.
Mieliśmy możliwość wystąpić w nowych strojach sportowych, za które bardzo dziękujemy
p. Dagmarze Spyra oraz sponsorom :
• Hi Beauty by Urszula Kula
• ERM KLIMATYZACJA
• HANDO BIURO RACHUNKOWE
• CHILAR DIAGNOSTIC CARS
• FT SPAW TOMASZ FIGIEL
Uczniów przygotowywali nauczyciele Alina Bielec i Adam Szymański.