Powiatowe Zawody w Piłce Koszykowej

12 i 13 grudnia 2023 r. nasza szkoła była organizatorem Powiatowych Zawodów w Piłce Koszykowej.

Dziewczyny młodsze wywalczyły II miejsce. Drugiego dnia zawodów nasi chłopcy spisali się wspaniale wygrywając wszystkie swoje mecze zdobywając 1 miejsce i awansując do zawodów rejonowych. Podium uzupełniły Sp1 z Imielina zdobywając 2 miejsce i Sp3 z Lędzin – 3 miejsce. Skład naszej drużyny: Włodarczyk Igor, Piwko Dawid, Kamiński Szymon, Mańka Radosław, Zimna Jakub, Kowalski Bartosz, Nowicki Miłosz, Kowalczyk Oliwier, Szandar Mateusz, Urbańczyk Jakub, Borys Karol, Wiśniewski Igor, Chrupała Wojciech.

Do zawodów uczniów przygotowali Mirosław Wowro oraz Sebastian Wala.

Należy zaznaczyć, że chłopcy i dziewczęta grali w nowych koszulkach, które pozyskali dzięki staraniom pani Dagmary Spyry.