Przedstawienie „Jedz owoce i warzywa”

15 listopada w świetlicy szkolnej odbyło się przedstawienie przygotowane przez „świetlicowych bywalców” oraz ich wychowawców panią Krystynę Chrobok, Katarzynę Wanot oraz Monikę Kraczla. Na przedstawienie „Jedz owoce i warzywa” promujące zdrowe odżywianie, zostały zaproszone dzieci z oddziałów przedszkolnych korzystające z ze świetlicowej stołówki. Były krótkie wierszyki, dzieki którym dzieci mogły poznać walory zdrowotne warzyw i owoców oraz wesołe „owocowe” piosenki. Kroki do przedstawionego tańca ,,Owocowa samba” zostały przygotowane przez klasę 3d na zajęciach kółka prowadzonego przez panią Bożenę Beker–Kołodziej. Przedstawienie zakończyła „Owocowa gimnastyka” prowadzona przez panią Monikę Kraczla. Za udział w „Owocowej zabawie”dzieci otrzymały dyplomy promujące zdrowe odżywianie.

Chrobok Krystyna