Przepraszam smoku – bajka W. Badalskiej w wykonaniu uczniów klasy 2 e

Już kolejny rok w naszej klasie pracujemy nad kształtowaniem prawidłowych postaw społeczno-moralnych wcielając się w różne postacie bajkowe. W tym roku szkolnym w sposób szczególny zwracamy uwagę na takie cechy, jak grzeczność i uprzejmość. Dlatego przygotowaliśmy bajkę pt. Przepraszam smoku, gdzie grzeczne słowa potrafią zdziałać więcej niż miecz najwaleczniejszego rycerza. Bajkę uczniowie naszej klasy wystawili dla rodziców w ramach spotkania świątecznego 21 grudnia oraz dla babć i dziadków z okazji ich święta w styczniu przed feriami. Nasi mali aktorzy spisali się świetnie prezentując piosenki, tańce oraz odgrywając swoje role. Każdy miał okazję się zaprezentować i przedstawić to co potrafi najlepiej. Bardzo dziękuję wszystkim moim uczniom za zaangażowanie, a rodzicom za przygotowanie pięknych strojów. Dziękuję również Hani z siostrą Marysią oraz Kubie za uświetnienie naszych uroczystości graniem kolęd na keyboardzie. Naszą bajkę miały okazję zobaczyć również przedszkolaki z grupy p. Eli oraz uczniowie klasy 3 e, z którymi jesteśmy już zaprzyjaźnieni.