Światowy Dzień Snu

15 marca nasza szkoła włączyła się w obchodzone na całym świecie wydarzenie, jakim jest Światowy Dzień Snu. Tego dnia uczniowie przynieśli do szkoły poduszki i inne akcesoria związane ze spaniem, niektórzy przyszli ubrani w piżamy. Na zajęciach z wychowawcą dzieci obejrzały prezentację multimedialną poświęconą roli snu w życiu człowieka i skutkom niewłaściwego wysypiania się. W szkole został zorganizowany konkurs na plakat, którego hasłem przewodnim było: „Dobry, sen, dobre życie”. O wynikach konkursu poinformujemy niebawem. Plakaty można podziwiać w holi szkoły. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w to wydarzenie.
Organizatorki: Agnieszka Czernielewska, Joanna Szubert, Sylwia Wituła-Jedlińska.