Szlachetna Paczka 2020

szlachetna-paczka2W tym roku, pomimo trudnych czasów, społeczność naszej szkoły nie zawiodła i ponownie zaangażowała się w pomoc w ramach akcji Szlachetna Paczka.
W przedświątecznym czasie udało się wesprzeć i pomóc z serca samotnej mamie z dwoma córkami (6 i 7 lat).
Dziękujemy wszystkim uczniom i ich rodzicom oraz pracownikom szkoły za hojność i okazane serce.
We współpracy ze Stomatologia Polak, udało się zebrać produkty żywnościowe, ubrania dla dzieci oraz artykuły szkolne dla potrzebującej rodziny (łącznie 29 paczek większych i mniejszych). Za ofiarowane pieniądze zakupiono piekarnik, wykładzinę, dywan do pokoju dziecięcego oraz obuwie i odzież zimową dla dziewczynek.
Dzieci zostały wyposażone w niezbędne do nauki biurko i krzesełka do biurka. Rodzina zyskała wykładzinę (dzięki której udało się uzyskać przytulną i ciepłą podłogę), oraz potrzebne sprzęty. Znalazły się także miłe upominki dla każdej z dziewczynek.
Święta Bożego Narodzenia 2020 z pewnością będą wyjątkowo radosne w tej rodzinie, a dobro pozostawi swój ślad w sercach i myślach obdarowanych na zawsze.
Krótka recenzja przekazana przez wolontariusza po wręczeniu paczki:

„Rodzina bardzo dziękuje za otrzymaną paczkę. Dziewczynki widząc śliczne ubranka, ale przede wszystkim wymarzone lalki nie umiały wyjść z podziwu i na wszystko reagowały radosnymi okrzykami i radością. Pani Agnieszka bardzo poruszona widząc to wszystko powiedziała: „To chyba Aniołowie, nie ludzie.”. W ich imieniu mam, więc ogromną przyjemność podziękować wszystkim zaangażowanym w tworzenie tej paczki, sprawiła ona wiele radości rodzinie i jestem pewna, że dzięki niej ich święta oraz najbliższa przyszłość będzie spokojniejsza”.