Wigilijne pożegnanie z Elfem

Przez cały grudzień do klasy 2b ,, przychodził,, szkolny elf, który zostawiał uczniom listy, w których poruszał ważne tematy, czasem żartował, a czasem wzruszał. 6 grudnia podarował zaproszenia do Wielkiej Fabryki Elfów, w której można było podejrzeć jego życie …. 🙂 W ostatni dzień szkoły przed świętami czas na pożegnanie, dlatego uczniowie napisali list z podziękowaniem, a pod choinką znaleźli drobne upominki wraz z dedykowanym listem od elfa….
Podczas ostatniego dnia nauki uczniowie mieli okazję również do złożenia sobie życzeń i wspólnego świętowania przy własnoręcznie ozdobionych pierniczkach.
Grudzień był dla klasy 2b pełen wrażeń i niespodzianek. Niech nowy rok niesie wyzwania i radości z kolejnych szkolnych dni.