Wizyta partnerska w Hiszpanii w ramach projektu ERASMUS+

W dniach 27.02.2022 – 05.03.2022 czworo uczniów naszej szkoły pod opieką dwóch nauczycieli wzięło udział w szkolnej wymianie w ramach programu Erasmus+ „Be creative, be innovative”.

Nasi uczniowie uczestniczyli w zajęciach szkolnych i różnorodnych aktywnościach projektowych – dzięki czemu poznali swoich rówieśników z Hiszpanii, Bułgarii, Łotwy, Rumunii i Portugalii.
W ramach programu strona hiszpańska zorganizowała także wycieczki edukacyjne. Młodzież zapoznała się z atrakcjami turystycznymi miejscowości Manresa i Barcelona. Spotkanie w Hiszpanii przyniosło korzyści dla wszystkich uczestników wyjazdu. Młodzi ludzie ze szkół partnerskich nawiązali nowe kontakty i przyjaźnie, poznali nowe kultury i mieli okazję doskonalenia znajomości języka angielskiego. Był to wyjątkowy czas, po którym pozostanie wiele miłych wspomnień i wrażeń.

Relacja uczniów: