Wyniki konkursu „Świat zawodów”

W styczniu 2022 r. odbył się konkurs szkolny w ramach doradztwa zawodowego pt. „Świat zawodów”, który był skierowany do uczniów z klas II i III. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej w postaci rysunku lub fotografii. Praca miała w sposób ciekawy przedstawiać wybrany zawód i koncentrować się na pozytywnych aspektach pracy. Wszystkie nadesłane prace spełniały powyższe kryteria i były bardzo oryginalne.
Wyniku konkursu przedstawiają się następująco:
I miejsce – Martyna Zok kl. 2c „Ornitolog”
II miejsce – Maja Bury kl. 2d „Florysta”
III miejsce – Maja Majer 2b „Fryzjer”
Wyróżnienia:
– Krystyna Szlońska kl. 2b „Nauczyciel”
– Wiktor Tomala kl. 2b „Kosmonauta”
– Milena Prasak kl. 2b „Weterynarz”

Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za piękne prace oraz duży wkład pracy.