XXI Drużynowe oraz Indywidualne Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Szachach

W dniach 7 oraz 19 listopada w Ośrodku „Centrum” ul. Lędzińska 14. Odbyły się XXI Drużynowe oraz Indywidualne Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Szachach. Organizatorem zawodów był Pan Bogusław Dzierżak. SP z OI nr 1 wzięła udział w zawodach w składzie: 1. Kornelia Ścierska 2. Rafał Wojtala 3. Kamil Brzuszkiewicz 4. Daniel Segeth 5. Miłosz Czech, 6. Paweł Kupczyk oraz 7. Szymon Długajczyk. SP z OI nr 1 zdobyła pierwsze miejsce drużynowo oraz I, II i III miejsce indywidualnie. Honorowy patronat nad uroczystością objęła Burmistrz Miasta Lędziny Pani Krystyna Wróbel. Oprócz drużynowego i indywidualnych pucharów, każdy z uczestników otrzymał super nagrody (plecaki, słuchawki, power banki). Dziękujemy! Opiekunem drużyny był Szymon Filec.