Zajęcia warsztatowe w klasie 3a „Jak powstają lampy?”

8 stycznia w ramach realizacji Innowacji pedagogicznej „KIERUNEK – PRZYSZŁOŚĆ” zaproszono do szkoły Panią Jadwigę Besztochę – mamę Łucji, która pracuje w firmie zajmującej się ręczną produkcją lamp. Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się m.in. jak powstaje lampa, a następnie mieli możliwość samodzielnie ją ozdobić oraz zamontować wybrany elementy. Dzieci wykazały się ogromną kreatywnością i pomysłowością. Po skończonej pracy Pani Jadwiga podarowała lampę na rzecz klasy. Trzeba przyznać, że będzie ona cieszyć codziennie nasze oko oryginalnym desingnem. Dzięki warsztatom uczniowie dowiedzieli się, jak ciekawa może być praca projektanta lamp.
Bardzo dziękujemy Pani Jadwidze za poświęcony czas, przekazanie cennych informacji oraz niesamowity prezent.