I miejsce naszej drużyny na XVII Międzyszkolnych Mistrzostwach Szachowych Powiatu Bieruńsko-Lędzińskiego

20 października w Powiatowym Zespole Szkół w Bieruniu drużyna ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Lędzinach na XVII Międzyszkolnych Mistrzostwach Szachowych Powiatu Bieruńsko-Lędzińskiego zajęła I miejsce.

W mistrzostwach zagrali: Rafał Wojtala z klasy 4c, Patryk Majer z klasy 6c, Maria Wanot z klasy 6a, Szymon Długajczyk z klasy 2a, Oliwier Stasiński z klasy 6c, Sandra (kl. 4c) i Daniel Segeth (2b), Kornelia Ścierska z klasy 4c.

Najwięcej punktów w kategorii chłopców zdobył Rafał Wojtala i zajął II miejsce, natomiast w kategorii dziewcząt Maria Wanot, która także zajęła drugie miejsce.

Opiekun drużyny – Lucyna Matyja.