Obchody Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych 2018

W ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, który w tym roku obchodzony był pod hasłem ,,Książka to przyszłość” , biblioteka szkolna zorganizowała następujące imprezy:

  • Wystawę Kronik Szkolnych
  • Konkurs plastyczny ,,Zakładka do książki”
  • Grę terenową ,,Zaginione tytuły”
  • Zajęcia edukacyjne dla klas drugich
  • tydzień papieski
  • gry i zabawy czytelnicze.

W konkursie ,,Zakładka do książki” wzięło udział 56 uczniów. Spośród prac wybrano 32, które zostały nagrodzone. Podajemy listę dzieci nagrodzonych w konkursie:

Julia Drabek 2b, Paulina Wiśniowska 1c, Hanna Pieczka 1d, Emilia Mietła 1b, Julia Wyrwoł 4d, Justyna Ostrowska 1d, Wojciech Chrupała, Emilia Arndt 2a, Zuzanna Gałązka 1b, Karol Borys 1c, Wiktor Głąb 1d, Zosia Kluska 2a, Martyna Kluska 2a, Hania Kluska 2a, Leon Skoric 1c, Milena Gańcorz 1c, Zosia Figiel 1c, Igor Misik 1d, Oliwia Rodzoń, Ania Kaczmarczyk 2c, Julia Długajczyk 1d, Emilia Mrozik 1c, Kołodziejska Oliwia 6b, Patrycja Musioł 1c, Igor Kurek 1c, Lena Mrozik 1c, Zuzia Wojciechowska 2b, Kacper Wojciechowski 1c, Liliana Procz 2d, Paulina Piwko 8b, Karolina Marek 1b, Roksana Morkisz 2d.

W zabawie ,,Gra terenowa” wzięło udział 76 uczniów, którzy odnaleźli zaginione tytuły książek. Spośród nich na apelu podsumowującym zostanie wylosowanych pięciu zwycięzców.

Słodkie upominki ufundował Komitet Rodzicielski.