Wycieczka do Łeby

W dniach 16- 21 maja klasa 7b pojechała na wycieczkę do Łeby. Był to czas szczególnej aktywności dla naszych podopiecznych. W ciągu kilku dni udanej pogody, uczniowie wykorzystali każdą minutę na liczne gry zespołowe, aktywności na plaży oraz wycieczki do Trójmiasta.

Rozegraliśmy liczne (i ekscytujące!) mecze siatkówki plażowej, co wieczór wspólnie podziwialiśmy widowiskowe zachody słońca nad Bałtykiem, spacerowaliśmy brzegiem morza ciesząc się piękną aurą, zorganizowaliśmy klimatyczne ognisko połączone z grami integracyjnymi, zespołowy konkurs z nagrodami na najbardziej imponująca budowlę z piasku, podchody w nadmorskich okolicznościach.

Uczniowie mieli również okazję zobaczyć imponujące wydmy nadmorskie, zweryfikować swoje umiejętności orientacji w terenie w labiryncie o powierzchni 5000 metrów kwadratowych, zwiedzić z przewodnikiem centrum Gdańska i Gdyni, port oraz kościół powołania świętej Brygidy słynący z imponującego, złoto- bursztynowego ołtarza.

Wyjazd został podsumowany wręczeniem podopiecznym pamiątkowych dyplomów oraz pamiątek.