Zakończenie Projektu Edukacyjnego „Gramy Zmysłami” w roku szkolnym 2022/ 2023 – Klasa 1c

Głównym celem Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Gramy Zmysłami” jest innowacyjne i kreatywne podejście do tematyki rozwijania zmysłów u dzieci. Tworzenie odpowiednich warunków do poznawania świata wieloma zmysłami oraz budowania wiedzy na temat integracji sensorycznej. Poszerzanie i wzbogacanie wiedzy na temat integracji sensorycznej i zmysłów; wielozmysłowe postrzeganie świata przez dzieci; rozbudzenie kreatywności w realizacji zadań; stymulowanie wszystkich zmysłów w trakcie zabaw i sytuacji edukacyjnych; tworzenie warunków do kształtowania przez dzieci świadomości własnego ciała; współpraca nauczycieli i dzieci na terenie całego kraju poprzez wspólną wymianę doświadczeń. Projekt został zakończony w maju 2023r., a uczniowie klasy 1C uzyskali dyplomy potwierdzające udział w projekcie.