Od dnia 1 lutego 2024 r. w Lędzinach rozpoczął swoją działalność Zespół Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży w Lędzinach w ramach NFZ.

Zapraszamy do korzystania z bezpłatnych świadczeń w ramach NFZ z zakresu zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży. Świadczenia są bezpłatne i nie wymagają żadnego skierowania.

Osoby zainteresowane mogą zadzwonić i umówić się na wizytę w zależności od potrzeb swojego dziecka. Wizyty umawiane są po uprzedniej rejestracji pod nr tel: 32 494 43 88 oraz 690 111 415.

Poradnia działa całorocznie, również w czasie ferii oraz w okresie wakacyjnym.

Formularz świadomej zgody rodzica / opiekuna prawnego na udział niepełnoletniego w oddziaływaniu terapeutycznym, psychiatrycznym, psychologicznym, pedagogicznym, diagnostycznymPobierz plik